Відгуки наших клієнтів

Avatar Мирослав Спурний, Начальник відділу eCommerce і Маркетингу, Leo Exspress Leo Exspress, Прага

Тут працюють професіонали своєї справи!

Наш найкращий партнер по розміщенню зовнішньої реклами в Україні! Пару років співпрацюємо з компанією «Прайд» (сервіс billboards.com.ua) і можемо з упевненістю сказати, що тут працюють професіонали своєї справи! Окрема подяка Василю Руденко за швидке реагування та повне надання всієї необхідної інформації. Завжди все чітко і конструктивно. Компанія «Прайд» себе показала як надійний довгостроковий партнер.

details image
Avatar Тищенко Геннадій, Заступник Голови Правління МТБ БАНК, Київ

Велика подяка компанії ПРАЙД.

Велика подяка компанії ПРАЙД і особисто менеджеру Назаренко Дмитру за плідну співпрацю з МТБ БАНКом протягом декількох років роботи. Протягом 2-х років Дмитро кваліфіковано і професійно підбирає рекламні конструкції по всій Україні для відділень в містах присутності банку. Персональний менеджер компанії ПРАЙД завжди оперативно комуницює і бездоганно веде всю документальну роботу. Особлива подяка за відстеження ситуації реорганізації МТБ Банку та вигідні комерційні пропозиції на перспективу. Рекламний відділ Департаменту маркетингу та реклами МТБ Банкуу висловлює подяку керівництву компанії ПРАЙД за комфортні і успішні ділові взаємини.

details image
Avatar Бериславський Сергій, в.о. Голови Правління банку АТ "Мотор- Банк", Запоріжжя

Рекомендуємо компанію "Прайд" як надійного високопрофесійного партнера.

ТОВ "Рекламне Агентство "Прайд" виконало для нас реалізацію проекту комплексного проведення рекламної кампанії по необхідним нам містах та локаціях. Розробка дизайну банківських продуктів та сувенірної атрибутики було проведено на високому рівні. Ми задоволені якістю робіт, відзначаємо високий рівень професіоналізму, чітке розуміння потреб клієнта, а також практичну ефективність роботи співробітників компанії. Рекомендуємо компанію "Прайд" як надійного високопрофесійного партнера.

details image
Avatar Максим Ботвінов, директор ТОВ "ВІКЛ КО ЛТД", Запоріжжя

Хлопці виконали поставлене завдання. Продовжуємо співпрацю.

Звернулися до компанії "РА "Прайд" із завданням підібрати нормальні прохідні місця для нашої зовнішньої реклами. Місця повинні були бути дійсно популярні, щоб був трафік, огляд, а не просто для "галочки". Результатом дуже задоволені. Хлопці виконали поставлене завдання. Продовжуємо співпрацю. Дякую Вам за професіоналізм, оперативність і вміння завжди знайти необхідне рішення для клієнта.

details image
Avatar Ігнатович Лілія, начальник відділу маркетингу та реклами СК "МОТОР-ГАРАНТ", Запоріжжя

Хочемо висловити компанії "РА "ПРАЙД" і команді Billboards.com.ua подяку!

Хочемо висловити компанії "РА "ПРАЙД" і команді Billboards.com.ua подяку! Персональний менеджер завжди на зв'язку, оперативно відповідає. Дуже зручно взаємодіяти завдяки настільки організованій роботі. Спасибі за кваліфікований підбір рекламних конструкцій, що нас зацікавили - дуже швидко. А це один з важливих пунктів для нас. Компанія дуже клієнтоорієнтова. Спасибі вам за це!

details image
Avatar Дерибас Геннадій, Генеральний директор ТОВ "Газета МИГ", Запоріжжя

Висловлюємо вдячність команді Billboards.com.ua

Висловлюємо вдячність команді Billboards.com.ua ( "РА "ПРАЙД") за виконану роботу в ході проведення рекламних кампаній для "Газета "МИГ" протягом останніх 8 років. Весь цей час співробітники "РА "ПРАЙД" проявляли професіоналізм, розуміння тенденцій ринку, оперативно реагували на зміни наших вимог і виконували вельми складні замовлення у встановлені терміни. У роботі "РА "ПРАЙД" ми цінуємо якість, оперативність, увагу до побажань клієнта, готовність швидко реагувати на зміни в проекті. Завдяки підходу співробітників "РА "ПРАЙД" до процесу підбору рекламних площин, завжди отримували саме той результат, який очікували. Ми були впевнені, що в будь-який момент можемо розраховувати на своєчасний і якісний відгук з боку команди Billboards.com.ua. Переконані, що в подальшому наша співпраця продовжиться і рекомендуємо "РА "ПРАЙД" і сервіс Billboards.com.ua як надійного і високопрофесійного партнера.

details image
Avatar Свирида Сергій, директор ТОВ "Медіон" Медичний лікувально-діагностичний центр «Медіон», Полтава

Співпрацюємо з компаниєю "Прайд" декілька років.

Співпрацюємо з компаниєю "Прайд" декілька років. Безпосередньо з персональним менеджером Дмитром. Завжди на звя'зку з нами, оперативно вирішує поточні питання. Навіть у момент, коли виникла суперечлива ситуація, ми оперативно вирішіли питання і документально підтвердили. Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на довготривалу взаємовигідну роботу.

details image
Avatar Т.О. Олійник, Директор ТОВ "Вайн-Стори". Торговий Дім «Вина світу», Оріхів

Рекомендуємо ТОВ РА "Прайд" та команду billboards.com.ua як надійного партнера.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Вайн-Стори" висловлює подяку рекламному агентству "Прайд" і команді сервісу billboards.com.ua за плідну багаторічну роботу з розміщення та обслуговування зовнішньої реклами для нашої компанії. Також зазначаємо високий професіоналізм співробітників нашого партнера - вони завжди оперативно вирішують всі поставлені нами завдання. Ми рекомендуємо ТОВ РА "Прайд" в якості надійного партнера по розміщенню зовнішньої реклами по всій території України.

details image