Розміщення зовнішньої реклами в будь-якій точці України

77736 актуальних площин по всій країні

Чому ми?

Починай зараз!

Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, розкажіть про ваші цілі і потреби, і ми підготуємо для вас оптимальне рішення по розміщенню вашої реклами в найстисліші терміни!

Тільки актуальне

Machine Learning і елементи AI щодня допомагають обробляти більше 300 джерел даних. Це дозволяє нам надавати нашим клієнтам актуальну інформацію по наявності та зайнятості рекламних конструкцій по всій території України.

Швидкий старт

При роботі з нами старт рекламної кампанії можливий протягом трьох днів! Це досягається завдяки інноваційним програмним продуктам, а також наявності професійних менеджерів, які досконально знають всі тонкощі ринку зовнішньої реклами.

Найбільша база

Сервіс billboards.com.ua консолідує в собі весь багаторічний досвід нашого агентства, що дозволяє нам з гордістю говорити про те, що тут ви знайдете одне з найбільших охоплень ринку зовнішньої реклами в Україні за оптимальними цінами.

Гнучкий пошук

Ряд швидких фільтрів для підбору площин. Можлива фільтрація по області / місту, певної ділянки на карті, ціною, наявності / відсутності освітлення, типу рекламної конструкції, періоду зайнятості, прив'язки і адресою, стороні поклейки.

Дизайн студія

Ми маємо в своєму розпорядженні штат професійних графічних дизайнерів. Якщо необхідні послуги візуалізації або розробки рекламного проекту, то скажіть про це нам.

Почни вже зараз!
 1. Програмне забезпечення дозволяє оперативно і якісно надавати стратегічне планування і реалізацію наших послуг на території України.
 2. Вирішуємо будь-які ваші питання і будь-які ваші проблеми.
 3. Online-пошук і бронювання рекламних конструкцій по всіх регіонах України.
Зареєструйся!
 

Клієнти про Billboards

avatar

Мирослав Спурний, Начальник відділу eCommerce і Маркетингу, Leo Exspress

Наш найкращий партнер по розміщенню зовнішньої реклами в Україні! Пару років співпрацюємо з компанією «Прайд» (сервіс billboards.com.ua) і можемо з упевненістю сказати, що тут працюють професіонали своєї справи! Окрема подяка Василю Руденко за швидке реагування та повне надання всієї необхідної інформації. Завжди все чітко і конструктивно. Компанія «Прайд» себе показала як надійний довгостроковий партнер.

Детальніше
avatar

Тищенко Геннадій, Заступник Голови Правління

Велика подяка компанії ПРАЙД і особисто менеджеру Назаренко Дмитру за плідну співпрацю з МТБ БАНКом протягом декількох років роботи. Протягом 2-х років Дмитро кваліфіковано і професійно підбирає рекламні конструкції по всій Україні для відділень в містах присутності банку. Персональний менеджер компанії ПРАЙД завжди оперативно комуницює і бездоганно веде всю документальну роботу. Особлива подяка за відстеження ситуації реорганізації МТБ Банку та вигідні комерційні пропозиції на перспективу. Рекламний відділ Департаменту маркетингу та реклами МТБ Банкуу висловлює подяку керівництву компанії ПРАЙД за комфортні і успішні ділові взаємини.

Детальніше
avatar

Бериславський Сергій, в.о. Голови Правління банку

ТОВ "Рекламне Агентство "Прайд" виконало для нас реалізацію проекту комплексного проведення рекламної кампанії по необхідним нам містах та локаціях. Розробка дизайну банківських продуктів та сувенірної атрибутики було проведено на високому рівні. Ми задоволені якістю робіт, відзначаємо високий рівень професіоналізму, чітке розуміння потреб клієнта, а також практичну ефективність роботи співробітників компанії. Рекомендуємо компанію "Прайд" як надійного високопрофесійного партнера.

Детальніше
avatar

Максим Ботвінов, директор

Звернулися до компанії "РА "Прайд" із завданням підібрати нормальні прохідні місця для нашої зовнішньої реклами. Місця повинні були бути дійсно популярні, щоб був трафік, огляд, а не просто для "галочки". Результатом дуже задоволені. Хлопці виконали поставлене завдання. Продовжуємо співпрацю. Дякую Вам за професіоналізм, оперативність і вміння завжди знайти необхідне рішення для клієнта.

Детальніше
avatar

Ігнатович Лілія, начальник відділу маркетингу та реклами

Хочемо висловити компанії "РА "ПРАЙД" і команді Billboards.com.ua подяку! Персональний менеджер завжди на зв'язку, оперативно відповідає. Дуже зручно взаємодіяти завдяки настільки організованій роботі. Спасибі за кваліфікований підбір рекламних конструкцій, що нас зацікавили - дуже швидко. А це один з важливих пунктів для нас. Компанія дуже клієнтоорієнтова. Спасибі вам за це!

Детальніше
avatar

Дерибас Геннадій, Генеральний директор

Висловлюємо вдячність команді Billboards.com.ua ( "РА "ПРАЙД") за виконану роботу в ході проведення рекламних кампаній для "Газета "МИГ" протягом останніх 8 років. Весь цей час співробітники "РА "ПРАЙД" проявляли професіоналізм, розуміння тенденцій ринку, оперативно реагували на зміни наших вимог і виконували вельми складні замовлення у встановлені терміни. У роботі "РА "ПРАЙД" ми цінуємо якість, оперативність, увагу до побажань клієнта, готовність швидко реагувати на зміни в проекті. Завдяки підходу співробітників "РА "ПРАЙД" до процесу підбору рекламних площин, завжди отримували саме той результат, який очікували. Ми були впевнені, що в будь-який момент можемо розраховувати на своєчасний і якісний відгук з боку команди Billboards.com.ua. Переконані, що в подальшому наша співпраця продовжиться і рекомендуємо "РА "ПРАЙД" і сервіс Billboards.com.ua як надійного і високопрофесійного партнера.

Детальніше
avatar

Свирида Сергій, директор ТОВ "Медіон"

Співпрацюємо з компаниєю "Прайд" декілька років. Безпосередньо з персональним менеджером Дмитром. Завжди на звя'зку з нами, оперативно вирішує поточні питання. Навіть у момент, коли виникла суперечлива ситуація, ми оперативно вирішіли питання і документально підтвердили. Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на довготривалу взаємовигідну роботу.

Детальніше
avatar

Т.О. Олійник, Директор ТОВ "Вайн-Стори".

Товариство з обмеженою відповідальністю "Вайн-Стори" висловлює подяку рекламному агентству "Прайд" і команді сервісу billboards.com.ua за плідну багаторічну роботу з розміщення та обслуговування зовнішньої реклами для нашої компанії. Також зазначаємо високий професіоналізм співробітників нашого партнера - вони завжди оперативно вирішують всі поставлені нами завдання. Ми рекомендуємо ТОВ РА "Прайд" в якості надійного партнера по розміщенню зовнішньої реклами по всій території України.

Детальніше

Типи площин

Будемо на зв'язку!

Підпишіться, щоб отримувати знижки, промо-тарифи і надихаючі статті
Підпишіться, щоб отримувати знижки, промо-тарифи і надихаючі статті

Про нас

Сервіс Billboards розроблений для того, щоб ви могли швидко вибрати локації в місті для розміщення зовнішньої реклами будь-якого виду на території всієї України.

Головна місія нашого проекту - надати максимальний обсяг актуальної інформації про зайнятість носіїв, що допоможе організувати рекламну кампанію ефективно і якісно. База існуючих і орендованих конструкцій, які ви можете орендувати (борди, лайтбокси, скролери, призми і т.п.) постійно оновлюється і розширюється. Ми можемо організувати кампанію комплексно (на основі готових програм в Україні, які вже показали себе в роботі) або за індивідуальними запитами, з урахуванням сфери діяльності рекламодавця.

Система дає можливість вибрати площині для розміщення і потім:

 • розміщувати рекламу за певними критеріями (час проведення кампанії, тип носія, місто, адреса, сторона поклейки та ін.);
 • вибирати тип конструкцій по певній ділянці на карті;
 • показувати на карті складену програму;
 • створювати презентації в форматах xls і pdf, в яких буде представлена розширена інформація про площини (бордах, лайтбоксах, беклайтах, призматронах, брандмауерах і ін.);
 • централізовано зберігати і керувати даними про площини для реклами і вибірок, які ви створювали.

Щоб отримати доступ до повного функціоналу Billboards, потрібно зареєструватися. Це можна зробити самостійно в спеціальній формі або зробивши запит менеджеру. Щоб орендувати площини, потрібно підписати стандартний договір, який можна взяти у менеджера своєї фірми. Вартість розраховується індивідуально для кожного типу носія і в залежності від його місця розташування.

 

Порядок замовлення і розміщення зовнішньої реклами

На сайті Billboards замовити outdoor-носії не складе труднощів. Це робиться в кілька простих кроків:

 • Вибираєте площини, які хочете орендувати (можете зробити це самостійно або за допомогою співробітника компанії).
  Як це зробити самому? Вводите вихідні дані:
  •   час проведення кампанії;
  •   кількість об'єктів або приблизна сума;
  •   місто і вулиця;
  •   тип носія (в найбільшій кількості представлені білборди, але ви можете вибрати будь-які носії).
 • Погоджуєте з менеджерами остаточну вартість на кампанію.
 • Підписуєте договір.

Площина вважається заброньованої тільки після того, як ви офіційно підписали договір або внесли передоплату (або заставну суму). До цього моменту всі вибрані носії вважаються вільними і їх можуть зайняти або викупити інші клієнти.

 

Як відбувається розміщення реклами на бордах?

Процес проходить в кілька етапів:

 • Розробляється і затверджується макет (він повинен відповідати нормам закону про рекламу, вимогам друкарні і бути відправленим менеджеру не пізніше 5-7 днів до початку кампанії)
 • Макет передається до друку. Це займає від одного до трьох робочих днів.
 • Запас постерів при друку повинен становити 30% (на випадок пошкоджень в процесі експонування)
 • Розміщення. Розклеювання проводиться за чіткою затвердженою програмою і займає від 3 до 5 робочих днів
 • Звіт. Ви отримаєте фотографії з кожної площині протягом 5 робочих днів після поклейки

 

Якщо в процесі монтажу плакат був пошкоджений або конструкція вийшла з ладу, ви отримаєте про це повідомлення і запит на резервні плакати. Якщо ви виявили, що після поклейки є дефекти, повідомте про це менеджеру і їх усунуть згідно з договором.

 

9 переваг зовнішньої реклами

Зовнішня реклама - один з найефективніших способів просування. Ряд переваг підтримують її популярність і затребуваність у рекламодавців:

 • Великий вибір. Поняття "зовнішня реклама" включає безліч різних видів конструкцій: білборди, сітілайти, брендмауери, беклайти, скролли, розтяжки і ін. Ви можете вибрати тип, формат, а також конкретні місця розміщення.
 • Приємна для сприйняття. Формат не дратує людей, він став природною частиною міського екстер'єру.
 • Величезна аудиторія. Цей інструмент дозволяє працювати з різними верствами населення одночасно, домагаючись відмінних показників.
 • Ціна. Розмістити рекламу на outdoor-носіях часто дешевше, ніж на ТБ або в інших ЗМІ.
 • Вона працює постійно. Плакати видно цілодобово, їх не можна закрити, стерти або вимкнути.
 • Вимірність. Ви можете прорахувати охоплення аудиторії на підставі потоків автомобілів і пішоходів, швидкості їх пересування та інших показниках.
 • Демонстративність. Зображення виходить великим, яскравим і оригінальним, тому привертає увагу.
 • Висока якість. Підсвічування і інші елементи конструкцій постійно оновлюються, щоб демонстрація була якісною.
 • Ефективність. Про високі результати говорять реальні цифри. Навіть найуспішніші компанії завжди використовують цей вид реклами.

Реклама

Якщо детально порівнювати зовнішню рекламу з іншими засобами просування, то гідності стають очевидними:

 • Вона доступна. Щоб побачити повідомлення рекламодавця, достатньо пройти або поїхати по вулиці, або виглянути у вікно.
 • Вона охоплює величезну аудиторію. Інші джерела працюють на більш вузьку аудиторію.
 • Географічний таргетинг. Те, на що зараз спрямована вся реклама в інтернеті, "наружка" давала спочатку - ви можете чітко визначити зону роботи повідомлення, вибираючи потрібні точки. Преса і ТБ в принципі не мають такої можливості.
 • Публіка не може вплинути на неї. Газету і листівку можна викинути, канал на ТБ переключити, закрити сайт, але прибрати величезний постер не так просто :)